Samsun Kuru Temizleme, kuru temizleme sektöründe 30 yıldır kesintisiz bir hizmet sunmaktadır. Samsun merkez İlkadım ve Atakum olmak üzere 2 şubesi bulunan firmamız, uzun yıllara dayanan deneyimi ve müşteri memnuniyetine odaklı anlayışıyla bilinmektedir.

Misyonumuz, müşterilerimize en üst düzeyde kaliteli hizmet sunarak, giysilerini güvenle bize emanet eden herkesin beklentilerini karşılamaktır. Modern teknolojiyi kullanarak, en son temizlik yöntemleriyle sizlere hijyenik ve güvenilir hizmet sunmaktayız.

Firmamızın temel değerleri arasında müşteri odaklılık, güvenilirlik ve uzmanlık bulunmaktadır. Profesyonel kadromuz, sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek, her türlü tekstil ürününüzü özenle temizleyip sizlere teslim etmektedir.

Samsun Kuru Temizleme, gerek kullandığı üstün teknolojik ekipman gerekse bilgi ve tecrübesiyle hak ettiği yeri almıştır. Deneyimli personelimiz ve güleryüzümüzle her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermeyi ilke edindik. Aynı disiplin ve istekle uzun yıllar siz müşterilerimize hizmet verme hedefimizle, sektördeki liderliğimizi sürdürmeyi amaçlıyoruz. Güvenilir ellere teslim ettiğiniz giysileriniz için bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için çalışmaya devam ediyoruz.